Stavební práce – nová výstavba a rekonstrukce prodejen, domů a bytů

 

Každoročně realizujeme mnoho výstaveb na klíč nebo modernizaci a rekonstrukce komerčních i soukromých objektů, a další činnosti spojené se stavbami. Stavět začínáme na základě stavebního povolení nebo vydaného souhlasu. Při výstavbě je na přání přítomen technický dozor investora, který dohlíží na chod a kvalitu odvedených prací.

Mezi naše významné zákazníky, pro které naše firma realizovala zakázky, můžeme zařadit:

AHOLD Czech Republic, a.s, Ahold Slovakia, ElectroWorld s.r.o.,McDonald's ČR, spol. s r. o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Hannah Czech a.s., Marks and Spencer Czech Republic, a.s, Lindex a.s., Turín NIKE Fan Shop, lékárny Lloyds, RTC Czech s.r.o., Parfumerie Douglas s.r.o., ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. DATART INTERNATIONAL,a.s., ČEZ a.s., DECASPORT s.r.o. , ŠKO-ENERGO, s. r. o., Tchibo Praha, spol. s r.o., Tesco Stores ČR. 

Od počátku stavby až po kolaudaci budeme postupovat podle Vašich představ. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy konstrukcí bytových i nebytových prostor a pomůžeme Vám při výběru nejvhodnějšího prostorového řešení Vaší budoucí nemovitosti. Poradíme při volbě materiálu i při celkovém návrhu designu.

Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a budete mít záruku dobře vykonané práce na vaší zakázce.

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

Mapa Evropy

TOPlist